Події

 

Заходи, присвячені Дню вшанування учасників ООС (АТО)

та на честь військовослужбовця Гайдука І.В.

 

14 червня 2019 року на подвір’ї Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбувся мітинг-реквієм, присвячений Дню вшанування учасників ООС (АТО) та пам’яті про випускника закладу, військовослужбовця Гайдука Іллю Віталійовича, який загинув цього дня в літаку над Луганщиною, захищаючи територіальну цілісність та недоторканість України.

 

 

 

Студентсько-педагогічний колектив технікуму завжди ставиться з особливим трепетом і великою відповідальністю до патріотичних заходів. Тому цього дня студенти, педагоги, співробітники прийшли вшанувати пам'ять про загиблих бійців, зокрема згадати світлу постать солдата Гайдука І.В., який навчався у закладі протягом 2008-2011 років. Численні учні загальноосвітніх шкіл № 21, 87, 113 заздалегідь дізнавалися про дату мітингу та виявили активне бажання відвідати захід, прибувши на подвір’я технікуму з букетами квітів.

 

 

До хвилюючого зібрання долучився учасник бойових дій Руденко Руслан Іванович – старший солдат, кулеметник17-ї Криворізької танкової бригади, який теплими словами вшанував пам'ять про українських лицарів, висловивши сподівання про мир і спокій на нашій багатостраждальній Батьківщині.

 

 

В ході мітингу на честь героїв лунали проникливі поетичні рядки, щирі слова любові, вдячності, вічної пам’яті. Зворушливою хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять про Гайдука І.В. та мужніх і відданих народних синів, невтомних патріотів, безстрашних героїв, зниклих безвісти, безіменних, невідомих і відомих борців. Лірична пісня від вокальної студії нагадала всім про вічні цінності, про недопустимість війни, яка несе трагедію і забирає життя. Хвилююча атмосфера заходу нікого не залишила байдужим, наприкінці мітингу хтось втирав болісну сльозу, пам'ять про патріотів вшанували цілим морем квітів.

 

 

Цього ж дня у рамках роботи гуртка «Точка зору» відбулося робоче засідання у формі круглого столу за темою «Незгасна пам'ять про героїв», де взяли участь Руденко Р.І. – старший солдат, кулеметник17-ї Криворізької танкової бригади та Сенчишин А. І. – заступник командира роти 20-го батальйону 93-ї бригади. У дружньому колі студенти читали ліричні віршовані рядки, присвячені пам’яті про воїнів-захисників, обговорювали актуальні проблеми військової ситуації сьогодні, ставили хвилюючі питання почесним гостям. У ході довірливої бесіди молодь вкотре переконалася: жодна позиція чи ідеологія не має права на існування, якщо вона призводить до насилля, війни, загибелі людей. Мирне життя, взаємоповага, взаєморозуміння, підтримка і турбота – ось найперші цінності кожної гідної особистості.

 

 

КДКЕТ висловлює щиру подяку працівникам Координаційного центру допомоги учасникам АТО та їх сім'ям і особисто Вікторії Самойленко за співпрацю у справі виховання підростаючого покоління та можливість зустрічі наших студентів з захисниками-патріотами.

 

 

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ