Події

 

Міжнародне співробітництво

 

Криворізький державний комерційно-економічний технікум невпинно розвиває перспективну діяльність в напрямку міжнародного співробітництва. 14 квітня 2019 року був відкритий ювілейний – п’ятий сезон співпраці з польським підприємством Simar zo.o «Kompleks Wydpoczinkowy Wrzos» (біля м. Колобжег, Республіка Польща), який розпочався від’їздом до республіки Польща першої групи студентів для проходження технологічної практики.

 

 

Протягом всього періоду співпраці технікум для своїх студентів надає унікальну можливість, пройти частину річного об’єму практичного навчання на кращому європейському підприємстві із сучасним обладнанням та отримати новий досвід, який знадобиться для формування особливих професійних навичок та вмінь.

 

Враховуючи позитивний досвід минулих років, традиційно з початку навчального року був створений студентський загін «Wrzos» із 50 студентів та 4 керівників зі складу педагогічного колективу технікуму, який пройшов професійну та психологічну підготовку до виїзду. Студенти старанно вчили польську мову, приймали участь в психологічних тренінгах та оформили всі необхідні документи за допомогою керівників.

 

Тож перший загін – 30 студентів з педкуратором прямують до кордону рідної країни. Побажаємо їм вдалої дороги та професійного зростання.

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ