Події

 

Конкурс наукових робіт

 

14 березня 2019р. обдаровані студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму взяли участь у конкурсі наукових робіт учнівської та студентської молоді, що проводився на базі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського у м. Кривий Ріг.

 

Майже сто сорок учасників – учні шкіл, студенти коледжів і технікумів з Кривого Рогу та інших українських міст долучилися до «Дня науки у ДонНУЕТ».

 

Форум інтелектуально обдарованої молоді працював за різними секціями: фізика, хімія, українська мова та література, іноземна філологія.

 

Доповідачі-конкурсанти виступали зі своїми науковими дослідженнями, демонструючи високий рівень володіння теоретичним та практичним матеріалом з обраної теми.

 

 

За науковий підхід та найкращі презентації молоді науковці отримали грамоти та подарунки.

 

КДКЕТ представляли студенти Мінєнкова С., Роман К. (гр. ПТБ 17-1), Єрмоленко А. (гр. ОБ 17-1) та Чугуй В. (гр. ГС 18-1) під керівництвом викладачів Федорової О.Ф., Красилич А.А. та Старовойт М.М.

 

Незважаючи на поки що небагатий досвід наукової діяльності, наші конкурсантки гідно виступили, всебічно розкривши теми дослідження, і були високо оцінені журі. Перше місце посіли Мінєнкова С. (гр. ПТБ 17-1), Єрмоленко А. (гр. ОБ 17-1) та Чугуй В. (гр. ГС 18-1); ІІ місце - Роман К. (гр. ПТБ 17-1).

 

Учасники наснажилися піднесеною інтелектуальною атмосферою конкурсу та цікавим спілкуванням з талановитою молоддю. Наукові успіхи додали впевненості та стали гарним стимулом для подальших дослідницьких звершень.

 

Проведення подібних заходів є важливою сходинкою до професійного становлення юних науковців, важливим плацдармом для досягнення серйозних цілей та побудови успішної кар’єри в майбутньому.

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ