Події

 

Регіональна нарада-семінар

 

14 лютого 2019 року на базі ДНЗ «Дніпровський транспортно-економічний коледж» відбулася регіональна нарада-семінар з метою обговорення узгодженого проекту Закону України «Про фахову передвищу освіту» для керівників та їх заступників ЗВО І-ІІ р.а., в якій взяли учать директор Криворізького державного комерційно-економічного технікуму Резниченко Н.М. та заступник директора з навчальної роботи Саква В.М.

 

 

З доповіддю «Узгоджений проект Закону України «Про фахову передвищу освіту» виступив генеральний директор Директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН України Шаров О.І. За допомогою презентації були розкриті постатейно основні положення проекту та надані відповіді на численні питання керівників закладів вищої освіти.

 

  

 

Всім учасникам наради висловили вдячність за конструктивну розмову з приводу подальшої діяльності закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації та акцентували увагу на важливості для освітянської спільноти даного законопроекту, який дозволить створити належні умови для повноцінного виконання коледжами і технікумами їх статутної діяльності.

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ