Події

 

Святкові заходи з нагоди Дня Святого Валентина

 

І знову лютий. У наші серця завітало свято. Мабуть, найдивовижніше і найпрекрасніше – День усіх закоханих. Надворі ще зима, але у серця вже постукала весна. Кохання не боїться холоду і розквітає будь-якої пори року. Але про холод не йдеться, коли обличчя усміхнене, комірці прикрашають сердечка-символи, а в поштовій скриньці ви знаходите довгоочікуване й таке коротке зізнання в коханні.

 

14 лютого 2018 року у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулись святкові заходи з нагоди Дня Святого Валентина. Представники студентського парламенту занурили КДКЕТівців у неймовірно прекрасну атмосферу свята: з ранку у закладі звучали романтичні привітання та щирі слова любові; у галереї відбувався конкурс цікавих плакатів-валентинок; протягом усього дня бажаючі мали можливість сфотографуватися у яскравій фотозоні із різнобарвними серденьками й хмарами любові; надіслати привітання із Днем закоханих через пошту Купідона.

 

 

 

Також парламентарі (Махиня О. та Мошкало Т.) ініціювали й ретельно підготували привітальну квест-програму для студентів-першокурсників із цікавими завданнями, конкурс «Знайди свою половинку» і обрали найкращу пару цього дня. Переможці були нагороджені грамотами та солодкими призами.

 

Кульмінацією святкування стала найочікуваніша подія дня – у рамках роботи гуртка знавців іноземної мови «Ерудит» відбулося інтелектуально-розважальне шоу «На крилах кохання».

 

 

Гості мали чудову нагоду познайомитися з традиціями та звичаями свята кохання, поринути у романтичний світ поезії та музики. Учасники театралізованого дійства мали можливість спілкуватись не лише рідною та англійською мовами, а й мовою кохання. Кохання — вогонь і лід, поезія і проза. Любов — джерело творчого натхнення багатьох поколінь.

 

 

«Родзинкою» заходу став батл між командами хлопців та дівчат, під час якого вони намагались довести один одному, хто розумніший, спритніший та креативніший.

 

Захід мав на меті відповісти на одвічне питання «Що таке кохання?» Одним воно дарує крила, надихає на високі вчинки — і вони стають героями, здійснюють подвиги заради коханої; іншим приносить натхнення — і з'являються присвячені лише тій єдиній людині твори мистецтва, які стають справжніми перлинами у творчій скарбниці всього людства.

 

 

 

Весела, невимушена, емоційно-жвава атмосфера конкурсів подарувала всім членам великої родини КДКЕТ море задоволення, прекрасний настрій та наснагу на увесь день.

 

Подібні заходи викликають щире захоплення у студентів та викладачів, заохочують до подальшого осягнення культур і мов європейських країн, надихають на проведення майбутніх зустрічей.

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ