E-mail: kdketnet@gmail.com

 

ЄДИНА ІНФОРМАЦІЙНА ГОДИНА

«ЧОРНОБИЛЬ – БІЛЬ ТА СКОРБОТА УКРАЇНИ»

(до дня вшанування пам’яті ліквідаторів наслідків аварії на чорнобильській АЕС)

 

13 грудня 2023 року КРИВОРІЗЬКОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ТОРГІВЛІ ТА ГОТЕЛЬНО - РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ до дня вшанування пам’яті ліквідаторів наслідків аварії на чорнобильській АЕС (Відзначається щорічно 14 грудня у день закінчення будівництва < саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС) була проведена єдина інформаційна година «ЧОРНОБИЛЬ – БІЛЬ ТА СКОРБОТА УКРАЇНИ» (викладач Анна ЗАВОРОТНЯ).

Студентська молодь повинна знати, що серед усіх трагедій, які пережило людство, Чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами, техногенними та медичними наслідками.

І ця катастрофа уже впродовж 37 років впливає на здоров’я людей та довкілля не тільки на радіоактивно забруднених територіях, а й на території всієї України.

Героїзм ліквідаторів врятував мільйони життів, врятував світ. Ціною свого життя і здоров’я, під великими дозами опромінення вони зупинили невидимого і дуже підступного ворога. За неповними даними, через чорнобильський майданчик пройшли понад 600 тисяч осіб. На жаль, не всі вийшли з того пекла живими, багатьох не стало згодом.

Нехай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.

Низько вклоняємося тим, хто віддав своє життя, виконавши найвищий обов`язок перед своїм народом та рідною землею. Висловлюємо слова щирої подяки усім ліквідаторам, хто зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Водночас у житті українців Чорнобиль є і буде незагойною раною. Цей день вкотре нагадує про важливість особливих заходів безпеки у сфері використання мирного атома. Адже світ такий крихкий, а людство, впроваджуючи винаходи, має бути пильним, щоб не знищити планету.

 

Відеоролики:

sobyt/1312/1.mp4

sobyt/1312/2.mp4

sobyt/1312/video3.mp4