Події

 

Соціум-батл «Країна починається з тебе»

 

13 грудня 2019 р. в актовій залі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбувся І загальнотехнікумівський студентський соціум-батл «Країна починається з тебе» серед студентів ІІ та ІІІ курсів.

 

 

 

 

Студентський батл проводився у рамках діяльності волонтерського міні-проекту «Проблеми соціуму» інформаційно-просвітницького проекту «Покоління небайдужих» і був спрямований на творчий та професійний розвиток студентської молоді; об’єднання зусиль, бачення та досвіду учасників, які стосуються розв’язання нагальних проблем країни та людства в цілому; формування у молоді норм соціальної відповідальності; популяризацію молодіжних ініціатив, підтримку соціально-активної студентської молоді.

 

 

 

 

Театралізований пролог нагадав усім про основні цінності і завдання людини як громадянина своєї країни та жителя планети Земля, адже все в першу чергу починається з кожного з нас.

 

 

 

 

Основна частина дійства являла собою студентські виступи команд-груп старшокурсників, які були спрямовані на вирішення актуальних проблем країни, задоволення наявних потреб соціуму в рамках патріотичного і екологічного напрямів та здорового способу життя.

 

 

 

 

Кожен учасник батлу представив на суд глядачам візитівку команди з оригінальною назвою, девізом та емблемою, яскраві СТЕМ постановки з публіцистичними виставами, власні відео-роботи та презентації. Під час виступів панували відверті емоції і заклики, об’єднанні єдиною метою – берегти, розвивати, любити наш спільний дім, нашу Батьківщину. В залі панувала хвилююча, піднесена атмосфера, адже на сцені відбувалося не лише захоплююче дійство, а й змагання за найкращий виступ.
Творчість команд оцінювало високо компетентне журі, до складу якого увійшли представники адміністрації, педагогічного колективу та студентського парламенту.

 

 

 

 

Зі підсумками роботи журі, батл завершився з такими результатами:

 

ГРАН – ПРІ фестивалю отримала команда «Вищий пілотаж» - збірна груп РС-17-1 та ХТ-17-2.

 

ПРИЗОВІ місця розподілилися наступним чином:

 

І місце розділили дві команди: «Еко-Брідж» - збірна груп ХТ-18-2 і ХТ-18-3 та «Народжені в Україні» - збірна груп ПТБ-17-1 і ХТ-17-1.

 

ІІ місце розділили також дві команди: «ДНК нації» - група ПТБ-18-1 та «Надія країни» - група ГС–18-1.

 

ІІІ місце за правом посіла команда «Экоспасатели», група ОБ-18-1.

 

ЛАУРЕАТАМИ фестивалю стали команда «Лідери» - група РС-18-1 та команда «За чистоту української мови» - збірна груп ХТ-18-1 і ОБ-17-1.

 

 

 

 

Тож, вітаємо наших переможців! Будьте і надалі такими активними, креативними, відповідальними дітьми свого часу! Адже не забувайте, що здорова родина, країна, нація – починається саме з вас!

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ