Події

 

Перемога на міському літературному конкурсі

 

Середина грудня ознаменувалася чудовою, хвилюючою новиною!

 

13 грудня 2019 року у Молодіжному центрі Криворізького державного педагогічного університету відбулося урочисте підбиття підсумків міського літературного конкурсу «Примножимо славу Придніпров’я» серед учнівської, студентської та робітничої молоді. Конкурс проводився громадською організацією «Примножимо славу Придніпров’я» із січня до травня 2019 року з метою залучити молодь до творчості та збагачення культурної скарбниці рідного краю. Оцінювало роботи високо компетентне журі у складі письменників, та журналістів міста.

 

Радісною звісткою стало те, що за підсумками творчого змагання, студентка Криворізького державного комерційно-економічного технікуму, Паляниця Каріна (гр.РС17-1, творчий керівник – викладач філологічних дисциплін, Короткова О.А.) посіла почесне І місце, ставши переможницею конкурсу і отримавши право публікації творів у криворізькому альманасі «Саксагань»!

 

 

Вітаємо нашу поетичну зірочку! Бажаємо подальших успіхів, невтомної наснаги, нових блискучих звершень на непростому творчому шляху!

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ