Події

 

Сьомий щорічний обласний конкурс «Студент року Дніпропетровщини-2018»

 

Наші найщиріші вітання студентському та педагогічному колективу технікуму з отриманою нагородою в обласному конкурсі «Студент року Дніпропетровщини-2018» у номінації «Студентський засіб масової інформації року».

 

Конкурс «Студент року» вже давно став традиційним для області і передбачає відзначення кращих студентів Дніпропетровщини, які досягли значних успіхів у навчанні, спорті, творчості та громадській діяльності і проходить за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

 

Технікум вже другий рік поспіль стає переможцем у цьому масштабному заході, і ось цього року лауреатом номінації «Студентський засіб масової інформації року» стала газета КДКЕТ «Студентський Меркурій». І 13 грудня 2018 року у приміщенні Палацу студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара за участю керівництва облдержадміністрації відбувся фінал 7-го щорічного обласного конкурсу «Студент року Дніпропетровщини-2018». Наш заклад представляли Мошкало Тетяна гр.ПТБ-16-1 (віце-спікер студентського парламенту) та Возна Софія гр.ХТ-18-1 (член організаційного департаменту).

 

На урочистій зустрічі із талановитою студентською молоддю області були присутні представники Дніпропетровської ОДА (Антон Демура – заступника директора департаменту освіти і науки; Любов Кравченко - начальник управління науки, вищої та професійно-технічної освіти; Наталія Корзун – головний спеціаліст відділу науки, вищої освіти та атестаційної експертизи; Наталія Шуліка – головний спеціаліст відділу організації особистого прийому управління по роботі зі зверненнями громадян апарату облдержадміністрації); Дніпропетровської обласної ради (Лілія Гіренко – начальник управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти, голова ГО «Жінки плюс»; Віктор Сиченко – депутат, голова постійної комісії з питань науки і освіти, сім'ї та молоді, завідувач кафедри менеджменту організацій Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, кандидат економічних наук, доктор наук з державного управління) та інші.

 

 

Тож ми, від щирого серця вітаємо всю дружню родину КДКЕТ з отриманою нагородою та бажаємо подальшої наснаги, віри у власні сили та творчого завзяття!

 

Студентський парламент

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ