Події

 

Школа дистанційного навчання

 

13 листопада 2019 року в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулось засідання Школи дистанційного навчання (керівник: Авер’янова Н.М.). За відкритою кафедрою зібралися творчі викладачі нашого технікуму з метою презентації трендів сучасної освіти, що є основним вектором для професійного саморозвитку педагога та еволюції роботи Школи дистанційного навчання.

 

Під час засідання викладачі обговорили можливості використання трендових інноваційних технологій в КДКЕТ та пройшли декілька практичних міні майстер-класів. Під керівництвом Бєлої Л.П., педагоги знайомились із Qr-технологією, що є засобом підвищення ефективності освітнього процесу. Тему діджіталізації продовжила Авер’янова Н.М., яка запропонувала викладачам відчути себе студентами та стати спочатку учасниками опитування за допомогою онлайн сервісу Plicket, а потім засобами його створення. Засідання продовжила Йорж Ю.В., яка підняла важливе освітнє питання – тему гендерно-нейтрального виховання, що викликало активну дискусію серед учасників.

 

 

Загалом, розглянуті питання є важливими для професійного саморозвитку викладачів та зростання їх професійної компетентності.

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ