Події

 

Святкування Дня Святої Покрови, захисника України та українського козацтва

 

11-13 жовтня 2021 року у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) відбувся цикл святкових заходів з нагоди Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України та українського козацтва.

 

Першою ланкою святкувань стала участь артистів-аматорів молодіжного студентського театру «Меркурій» та керівника студії поетичного слова «Експромт» Короткової О.А. у Всеукраїнській он-лайн естафеті єдності «Ми – нащадки козацької слави». Понад 160 учасників з освітніх закладів І-ІІ р.а. усіх регіонів України демонстрували номери художньої творчості патріотичного спрямування. Творча команда коледжу наживо декламувала авторський вірш «Героям-захисникам», отримавши схвальні відгуки організаторів заходу.

 

 

 

12 жовтня урочисте святкування продовжилося на подвір’ї коледжу. Аби пригадати славні традиції та поринути в піднесену атмосферу, для студентів-першокурсників відбулася святково-театралізована міні-програма «Ми – нащадки козаків!». Учасники МСТ «Меркурій» у дивовижних образах бравих козаків на чолі з Отаманом, українських дівчат, Покрови, Осені та ведучих нагадали про нетлінні національні цінності, надихнули на оптимізм і віру в майбутнє, створили святковий окрилений настрій.

 

 

 

 

Напередодні особливих дат не могли не згадати і славних воїнів України, зокрема героя Гайдука Іллю, пам'ять про якого і його побратимів вшанували квітами.

 

 

Першокурсники, котрі взяли участь у дійстві, ділилися щирими емоціями від своїх перших хвилюючих виступів.

 

 

 

13 жовтня у фойє коледжу відбувся святковий ярмарок-продаж «Дари золотокосої осені», де молоді фахівці представили різноманітні кондитерські вироби. Тут було всього доволі і на будь-який смак: від традиційних українських ласощів до сучасних вигадливих шедеврів. Захід нагадував справжній український ярмарок.

 

 

 

 

Цього дня патріотичні почуття та прекрасний піднесений настрій охопили кожного, всі присутні отримали заряд позитивних емоцій та щире задоволення від свята.

 

 

Заходи нагадали молоді про нетлінні цінності, такі, як людяність, любов до України, повага до духовних надбань нашого народу – звичаїв, традицій, вірувань; виховувати шанобливе ставлення до славетного минулого українців, до чоловіка – захисника роду і Батьківщини.

Переглянути відео

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ