Події

 

Інформаційний Смартмоб «Рецепти здорового споживання»

 

16 жовтня у світі відзначають Всесвітній день продовольства (World Food Day). Це свято входить до списку заходів планетарного масштабу з 1979 року і націлене на збільшення обсягу знань людства про стан глобальної продовольчої проблеми. Одним із основних завдань World Food Day є акцентування уваги соціуму на виробництві якісних продуктів харчування.

 

 

Цьогоріч свято проходить під гаслом «Стійкі продовольчі системи як інструмент забезпечення продовольчої безпеки та харчування». 16 жовтня у різних куточках світу організовують благодійні акції, проводять семінари, конференції з метою обговорення гострих продовольчих проблеми та укріплення солідарності у боротьбі з голодом, недоїданням і злиднями.

 

Одним із напрямів діяльності волонтерського міні-проекту «Школа молодого споживача» Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу є інформаційно-просвітницька робота. Тому студенти-волонтери груп ПТБ-20-2 та ПТБ-19-1 разом із консультантами міні-проекту Константіновою Н.В., Захарченко Т.Й. та Осадчою І.А. 13 жовтня 2021р. до Всесвітнього дня продовольства провели для мешканців м-ну Ювілейний Смартмоб «Рецепти здорового споживання». А майданчиками для жвавого обміну корисною інформацією став сквер «Квітка Кривбасу», ТК «PROSPEKT», супермаркет АТБ, численні примагазинні території.

 

 

Головна мета цього інтерактивного просвітницького заходу – активізація діяльності, що спрямована на привернення уваги до проблем якості життя; ознайомлення містян із основними правами та можливостями, які надає споживачам діюче законодавство; формування навичок безпечного вибору продуктів харчування.

 

Волонтери «Школи молодого споживача» приєднуються до світової ініціативи святкування Всесвітнього дня продовольства і сподіваються, що споживач, озброєний знанням своїх прав та обов’язків, умінням їх реалізовувати, завжди зможе відстояти свої інтереси і буде гідно протистояти несумлінним виробникам та продавцям.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ