Події

 

Святкові заходи до Дня захисника України, Дня Святої Покрови та Дня українського козацтва

 

13 жовтня 2020р. в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі із дотриманням всіх протиепідемічних заходів відбулася низка святкових подій приурочених до Дня захисника України, Дня Святої Покрови та Дня українського козацтва.

 

Так, святковий ранок цього дня розпочався для здобувачів освіти та педагогічного колективу у фойє технікуму з демонстрації цікавого етнологічного відеофільму про історію та традиції народних свят Покрови Божої Матері, Дня українського козацтва(від викладачів філологічних дисциплін Короткової О.А та Гавриляк Л.С.). А вже за годину на свіжому повітрі подвір’я технікуму для студентської молоді та педколективу відбулася святково-театралізована міні-програма «Ми – нащадки козаків!», де на гостину до студентів завітали сама Покрова, пані Осінь зі своїми сестрицями – місяцями та вірні козаки. У такий оригінальний спосіб молодь долучилася до історичної спадщини нашого народу та традицій святкування. У такий значимий день не могли не згадати про нашого криворізького воїна-захисника, колишнього студента-патріота Іллю Гайдука, що загинув боронячи рідну землю. Пам'ять про героя традиційно вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки.

 

 

Пізніше в затишній бібліотеці закладу здобувачі освіти груп РС-18-1 та РС-19-1 разом з кураторами Гавриляк Л.С. та Коротковою О.А. підготували та провели відкриту годину спілкування: «Свята мати - Покрівонька покрий мою голівоньку» з запрошенням на захід групи ОБ-19-1. Всіх учасників та гостей полонила атмосфера осінніх святок, дівочих посиденьок, яку органічно доповнювала яскрава презентація. А колоритна сценка женихання Стецька і Галі досхочу потішила глядачів і зірвала бурхливі оплески. На зустрічі звучали ліричні віршовані рядки, пізнавальні відомості з історії свята. А цікаві запитання та ерудовані загадки, що супроводжувалися смачними льодяникам для переможців, довершили загальний піднесений настрій і нікого не залишили байдужими. Свято сподобалося всім учасникам, лишивши по собі приємні спогади.

 

 

Для всіх груп технікуму викладачами-істориками було запропоновано пройти цікавий марафон-квест із пошуками відповідей та вигадливими й водночас непростими завданнями.

 

Отак подекуди споглядаючи, а іноді й граючись молодь технікуму занурилась у передсвяткову атмосферу, пізнаючи й стаючи частиною наших народних звичаїв і традицій, які потім вони, вже дорослі, передадуть своїм дітям та онукам.

 

Прес-центр

інформаційно-творчого проекту «КДКЕТTime»

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ