Події

 

День комп’ютерника та програміста

 

 

13 вересня 2023 року у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу, з нагоди дня комп’ютерника та програміста, здобувачі освіти другого курсу завітали на віртуальну екскурсію «Стежками програмних кодів».

 

 

Студенти груп ПТБ-22-1, РС-22-1, ХТ-22-1, М-22-1 разом з викладачем інформатики Лілією БЄЛОЮ відвідали онлайн-музей історії розвитку електронно-обчислювальної техніки та мов програмування, познайомилися з іменами вчених, які зробили суттєвий вклад у розвиток ЕОМ. Також учасники відгадали загадку числа 256 та дізналися, чому перші коп’ютери компанії Apple продавалися по 666$. Набуті знання студенти перевірили за допомогою інтерактивних вправ та вікторин LearningApps і Kahoot!, а також комп’ютерної гри Wordwall.

 

 

Усі присутні на онлайн-зустрічі зазначили, що ми є спостерігачами та водночас активними учасниками бурхливого розвитку інформаційних технологій, тому кожному сучасному працівнику необхідно бути на хвилі інновацій, встигати опановувати новітні технології та використовувати їх в своїй професійній діяльності.

 

зміст

 

 

© 2007-2023

КФК ТГРБ