Події

 

Спортивно-розважальне свято з нагоди Дня здоров’я

 

13 вересня 2019 року у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулося спортивно-розважальне свято «Олімпійське сяйво КДКЕТ» з нагоди Дня фізичної культури та спорту України.

 

Щороку навчальний заклад привертає увагу своїх студентів до пропаганди здорового способу життя та турботи про збереження і зміцнення здоров’я. Цьогоріч свято розпочалось урочистим внесенням Державного прапору та Олімпійського прапору, після чого лунали вітальні слова від адміністрації та випускниці КДКЕТ, майстру спорту зі спортивної акробатики, чемпіонки Європи, фіналістки чемпіонату світу, неодноразової переможниці міжнародних та Всеукраїнських турнірів – Анастасії Бондаренко. Право виносити олімпійський факел, символ дружби, чесної і справедливої перемоги, надано найкращим спортсменам навчального закладу.

 

 

 

 

З метою зацікавлення першокурсників у спортивній діяльності відбувся показовий виступ студентки групи ОБ-18-1 Маслякової Анни, володарки коричневого поясу, чемпіонки України, неодноразової призерки обласних та міських змагань серед юніорів з кіокушин карате, розділ куміте, яка з особливим трепетом зачитала урочисту клятву від імені усіх КДКЕТівців, пообіцявши служити спорту та прославляти рідний технікум.

 

Зустрічали студентську молодь олімпійські боги Зевс та Афіна, які одвічно надихають людей працювати над собою, вести здоровий спосіб життя.

 

 

Кожна група сумлінно готувалась до спортивного свята, самостійно обираючи яскраву спортивну форму, цікаву атрибутику. Також учасники завчасно підготували оригінальні назви команд та вітання. Студенти з великим ентузіазмом брали участь у різноманітних цікавих ігрових естафетах, а активні вболівальники постійно підтримували свої команди гучними оплесками. Жага до перемоги читалася на обличчях учасників, а їх хвиля позитиву, потужна енергетика і спортивний азарт заряджали всіх присутніх на впевненість, успіх і відмінні результати. Доброзичлива та привітна атмосфера подарувала усмішку на обличчя кожного. Як символ здійснення мрій, добра, миру, дружби у небо злетів ліхтар бажань. Традиційно було визначено фаворитів у конкурсі яскравих стіннівок, на яких кожна група за допомогою мистецтва закликала до здорового способу життя.

 

 

 

 

Не залишилися без подарунків переможці загальнотехнікумівської спартакіади «Student sport fest - 2019»:

 

І місце – ХТ-18-2 (куратор – Шишкіна Л.О.)

ІІ місце – РС-17-1 (куратор – Моцієнко Л.М.)

ІІІ місце – РС-18-2 (куратор – Лушнікова О.Ю.)

 

 

 

 

Вітання від дружнього студентсько-педагогічного колективу з перемогою у Кубку світу з кікбоксінгу отримав Чабан Гліб (ПТБ-19-1).

 

Особливе поздоровлення від усієї студентської родини отримала також Маслякова Анна (ОБ-17-1). Саме сьогодні відбулося присвоєння студентці звання «Кандидат у майстри спорту».

 

 

 

 

 

Цього дня не було переможців і переможених, адже першість здобули здоров’я, краса, непохитна воля і, звичайно, спорт! Всі команди були відзначені теплими вітаннями і солодкими призами, що додало наснаги для нових звершень та підкорення нових вершин великій сім’ї КДКЕТ.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ