Події

 

Спортивно-розважальне свято з нагоди Дня здоров’я

 

13 вересня 2017 року у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулося спортивно-розважальне свято «Спритні, дужі, небайдужі!» з нагоди Дня фізичної культури та спорту України.

 

 

Традиційно, щороку свято спорту, здоров’я та краси, що проводить студентсько-педагогічний колектив технікуму, привертає широку увагу громадськості. Цієї події з нетерпінням очікували не лише студенти та викладачі, а й учні місцевих шкіл.

 

 

На захід завітали почесні гості: голова комітету з фізичної культури та спорту виконавчого комітету Саксаганської районної у місті ради – Толбас В.А.; у минулому викладачі технікуму – ветеран праці, тренер дитячої спортивної школи з баскетболу – Корженевський В. І. та майстер спорту з баскетболу, учасник Чемпіонатів Світу та Європи, чемпіон України 2016 року – Якубовський В.А.; зіркові випускники КДКЕТ – майстер спорту зі спортивної акробатики, чемпіонка Європи 2010 року, фіналістка чемпіонату світу 2012 року – Бондаренко А. та курсант Харківського національного університету повітряних сил імені І. Кожедуба, учасник Київського військового параду до Дня незалежності України – Загородній К. Також до свята радо долучилися молодші друзі КДКЕТівців – учні КЗШ №113.

 

 

Щороку навчальний заклад привертає увагу своїх студентів до пропаганди здорового способу життя та турботи про збереження і зміцнення здоров’я. Цьогоріч свято розпочалось урочистим внесенням Державного прапору та Олімпійського прапору, після чого лунало вітальне слово адміністрації. Право виносити олімпійський факел, символ дружби, чесної і справедливої перемоги, надано найкращим спортсменам навчального закладу. Вони представляли різноманітні види спорту: баскетбол, волейбол, легку атлетику, карате тощо. З особливим трепетом молоді спортсмени КДКЕТ дали урочисту клятву, пообіцявши служити спорту та прославляти рідний технікум. З метою зацікавлення першокурсників у спортивній діяльності відбулась урочиста презентація роботи спортивного клубу «Атлант», який функціонує протягом всього навчального року.

 

 

 

 

 

Кожна група сумлінно готувалась до спортивного свята, самостійно обираючи яскраву спортивну форму, цікаву атрибутику. Також учасники завчасно підготували оригінальні назви команд та вітання. Студенти з великим ентузіазмом брали участь у різноманітних цікавих ігрових естафетах, а активні вболівальники постійно підтримували свої команди гучними оплесками. Школярі завзято брали участь у запальних змаганнях, поєднавшись зі старшими товаришами командним духом і волею до першості. Жага до перемоги читалася на обличчях учасників, а їх хвиля позитиву, потужна енергетика і спортивний азарт заряджали всіх присутніх на впевненість, успіх і відмінні результати. Доброзичлива та привітна атмосфера подарувала усмішку на обличчя кожного. Як символ здійснення мрій, добра, миру, дружби у небо злетіли барвисті повітряні кульки.

 

 

 

 

 

Традиційно було визначено фаворитів у конкурсі яскравих стіннівок, на яких кожна група за допомогою мистецтва закликала до здорового способу життя.

 

 

Цього дня не було переможців і переможених, адже першість здобули здоров’я, краса, непохитна воля і, звичайно, спорт! Всі команди були відзначені теплими вітаннями і солодкими призами, що додало наснаги для нових звершень та підкорення нових вершин великій сім’ї КДКЕТ.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ