Події

 

10 СЛІВ ПРО ЛІДЕРСТВО, ЯК ОСНОВУ ПОБУДОВИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

 

13 березня 2019р. тренером проекту «Я-лідер» Криворізького державного комерційно-економічного технікуму Галямар В.О. для активістів студентського самоврядування була організована яскрава зустріч з Романом Морозовим, співзасновником та програмним директором культурно-громадського центру «ШELTER+», що є некомерційною ініціативою небайдужих мешканців Кривого Рога, направленою на всебічний розвиток дітей та молоді.

 

«ШELTER+» - це згуртована команда яскравих особистостей: музикантів, спортсменів, журналістів, фотографів, педагогів і просто активних та небайдужих людей. За плечима команди «ШELTER+» сотні організованих яскравих заходів, реалізованих міжнародних проектів, концертів, таборів, гірських походів, тренінгів, спортивних змагань, розвиваючих занять для дітей та підлітків тощо. І співпраця з такими особистостями – справжня удача для наших студентських лідерів.

 

 

Тема зустрічі – «10 слів про лідерство, як основу побудови громадянського суспільства». Разом говорили про лідерство, командну роботу, особистісний розвиток та стратегії побудови громадянського суспільства. Міркували як бути щасливими, як змінити цей світ, як продуктивно мріяти.

 

Захід був цікавим та емоційним. Спілкуючись з такими людьми, як Роман Морозов, надихаєшся на зміни, змінюєш погляди, сповнюєш себе позитивними емоціями. В рамках зустрічі домовилися про подальшу співпрацю, дуже захотілося спільно реалізувати суспільно-корисні проекти, навчитися новому, відкрити інший всесвіт! Дякуємо за досвід!

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ