Події

 

Виїзне заняття «Гастрономія та Хімія: мистецтво і наука»

 

13 лютого 2019р. в рамках роботи інформаційно-просвітницького волонтерського проекту «Покоління небайдужих» відбулося виїзне заняття «Гастрономія та Хімія: мистецтво і наука» для учнів КЗШ № 122.

 

Метою зустрічі було показати симбіоз двох галузей Технології харчування і Хімії.

 

Студенти КДКЕТ гр. ХТ 17-3 під керівництвом викладачів Слюсарєвої О.В., Пислиці А.І., Заіки О.А завітали до ЗОШ №122 з проектом «Здорова школа для щасливих дітей»і презентували захід «Смачні, корисні, креативні питання для здорового харчування», для формування ключових компетентностей з технологій та актуалізації початкових знань про ресторанний сервіс.

 

 

Зустріч пройшла у формі інтерактивної гри з елементами коучингу, у процесі якої команди учнів 9 - 11 класів змагалися знаннями з корисного харчування, отримали навички складаннязбалансованого раціону харчування молодої людини. Кульмінацією стало виготовлення та оформлення веррінів - багатоскладових закусок, які подаються в маленьких фуршет них стопках.

 

Учні, вчителі школи з великою цікавістю дегустували гарбузові чіпси, верріни з овочів, отримали велике задоволення від зустрічі та збагатили свою життєву скарбничку повчальною інформацію.

 

В іншій аудиторії працювали справжні чарівники. Студенти новачки Луців Анастасія та Яковенко Вадим, під керівництвом викладачів хімії, ознайомили школярів зі стравами молекулярної кухні.

 

З перших хвилин зустрічі було встановлено емоційний контакт між учасниками процесу.

 

Всі присутні стали свідками несподіваних перевтілень та кулінарного експерименту. За допомогою хімічних реактивів та натуральних інгредієнтів студенти приготували страви молекулярної кухні. Завчасно додамо, що обійшлося без вибухів, хмар диму та переміщень у часі, як це часто трапляється з хіміками. Навпаки – кожний учень власноруч доторкнувся до створення вишуканих страв.

 

 

Захоплюючі та незабутні враження подарували наші студенти школярам та довели, що хімія і кулінарія – це яскраво, несподівано і захоплююче!

 

Бажаєте навчитися готувати страви молекулярної кухні? Бажаєте навчитися готувати смачне і корисне? Тоді Вам варто ще більше узнати про КДКЕТ!

 

Наші викладачі й студенти - чарівники світу здорового та корисного харчування!

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ