Події

 

Інтелектуально-розважальне шоу «Кохання – вічна таїна…»

(до Дня св. Валентина)

 

13 лютого 2019 року в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі у рамках роботи гуртка знавців іноземної мови «Ерудит» спільно з «Сервіс клубом» відбулася зустріч, присвячена Дню всіх закоханих – інтелектуально-розважальне шоу «Кохання – вічна таїна…».

 

 

День святого Валентина - це найромантичніша дата для всіх закоханих. Це час прояву почуттів, найбільш світлим і яскравим з яких є кохання.

 

 

На свято, за щорічною традицією, були запрошені учні місцевих шкіл, які завжди із задоволенням долучаються до лірично-розважальної атмосфери зустрічі. Захід розпочався літературно-музичною композицією. Гості мали чудову нагоду поринути у чарівний світ поезії, музики, романтичних пісень, традицій і звичаїв Дня св. Валентина.

 

 

Кульмінацією свята став захоплюючий батл між хлопцями та дівчатами, які в запальному суперництві шукали відповідь на одвічне питання «Що таке кохання?» У ході конкурсів студенти дізнавалися основні правила галантності та етикету, вгадували романтичні фільми за відповідними танцями і самі вправлялися у танцювальному мистецтві. За підсумками конкурсу маємо такі результати:

 

- перемога в номінації «Містер та Міс Креативність» - Олійник Діана (гр. РС-18-1) та Кітугін Олександр (гр.ХТ-16-2);

- перемога в номінації «Містер та міс Оригінальність» - Третяк Анастасія (гр.ОБ-18-1) та Хомуха Денис (гр.ХТ-18-3);

- перемога в номінації «Містер та Міс Елегантність» - Кучерук Інна (гр.ХТ-18-2) та Ткалич Олександр (гр.ХТ-18-3);

- перемога в номінації «Містер та Міс Ерудиція» - Махиня Олександра (гр.РС-16-1) та Семенко Леонід (гр.ХТ-16-2).

 

 

 

 

Активна гра з глядачами залу та вболівальниками додала бурхливих емоцій розважальній атмосфері свята. За підсумками змагань учасники отримали солодкі призи.

 

 

Отже, захід надихнув усіх глядачів на філософську думку: кохання – дійсно вічна таїна, одним воно дарує крила, спонукає на високі вчинки — і вони стають героями, здійснюють подвиги заради коханої; іншим приносить натхнення — і з'являються присвячені лише тій єдиній людині твори мистецтва, які стають справжніми перлинами у творчій скарбниці всього людства.

 

 

Весела, невимушена, емоційно-жвава атмосфера конкурсів подарувала всім присутнім море задоволення, прекрасний настрій та наснагу на весь день.

 

 

Подібні заходи викликають щире захоплення у студентів та викладачів, заохочують до подальшого осягнення культур і мов європейських країн, надихають на проведення майбутніх зустрічей.

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ