Події

 

Виїзна мовознавча гра-змагання «Детективи мовних таємниць»

 

13 лютого 2019 року в рамках Проекту педагогічного партнерства та інформаційного волонтерського руху «Територія студентських ініціатив», згідно з Концепцією Нової української школи та до Дня святого Валентина відбулася виїзна мовознавча гра-змагання «Детективи мовних таємниць» на базі КЗОШ № 79, організована викладачами комісії філологічних дисциплін О.А. Коротковою та І.В. Ніколенко.

 

Захід, спрямований на формування однієї з ключових компетентностей – спілкування державною мовою, мав на меті нагадати учням про історію виникнення та традиції святкування Дня усіх закоханих; формувати естетичні смаки і вподобання.
В ході зустрічі учні охоче відповідали на питання вікторини, долучилися до різноманітних завдань, змогли проявити свою креативність та винахідливість.

 

 

Родзинкою заходу став майстер-клас зі святкового складання серветок від студентки Бойко Марини (гр. РС-16-1). Школярі так захопились, що не знайшлося жодного байдужого, всім кортіло спробувати створити щось незвичайне.

 

Учасники заходу мали змогу переглянути презентацію про КДКЕТ та отримати листівки з корисною інформацією про технікум.

 

Така співпраця, проведена у невимушеній атмосфері, забезпечує зв'язок школи та ВНЗ, розширює пізнавальні обрії, надихає та мотивує до нових звершень.

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ