Події

 

Підготовка до ЗНО-2020

 

 

12 грудня 2019 року, в бібліотеці Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбулась он-лайн зустріч працівників Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості зі студентською та педагогічною громадськістю. На захід було запрошено студентів ІІ курсу та кураторів груп, які мали змогу отримати всю необхідну інформацію, яка стосується процедури проходження ЗНО-2020. Зустріч проводили директор Дніпропетровського РЦОЯО - Марина Михайлівна Горбенко-Хвастунова та начальник методичного відділу - Наталія Андріївна Мукомел, які надали досить вичерпні відповіді на найпоширеніші запитання студентів, щодо ЗНО-2020. Спеціалісти ДнРЦОЯО ще раз наголосили на важливості та серйозності підготовки до проходження ЗНО.

 

 

Адже насправді, ЗНО – це надзвичайно відповідальна подія, від якої залежить майбутнє кожного студента. Для того, щоб отримати хороші результати, потрібно не тільки ретельно і сумлінно готуватись та добре знати навчальний матеріал, треба ще добре розуміти принципи проведення тестування, строки реєстрації, чітко усвідомлювати свої права та обов’язки, а ще – вміти користуватись всіма необхідними матеріалами.

 

Треба зазначити, що викладачі технікуму приділяють багато уваги підготовці студентів до проходження ЗНО: в позааудиторний час проводяться додаткові консультації з дисциплін загально-освітнього циклу, під час навчальних занять постійно використовуються тестові технології, максимально наближені до тестів ЗНО, весь необхідний матеріал розташовано на сайті технікуму у розділі «ЗНО-2020» та у віртуальних кабінетах викладачів (інформація у яких постійно оновлюється та доповнюється), студентам постійно надається вся необхідна консультативна допомога (посилання - http://www.kdket.net.ua/zno.htm).

 

Тож, залишається побажати студентам наснаги та успіху! Пам’ятайте: ваше майбутнє залежить тільки від вас самих!

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ