Події

 

Відкритий виховний західу: «Права людини»

 

12 грудня 2018 року з нагоди Міжнародного дня захисту прав людини у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбувся відкритий виховний захід «Права людини».

 

 

Метою зібрання було: сформувати уявлення про Загальну декларацію прав людини, розкрити її значення, пригадати історію та дату проголошення свята.

 

 

Студенти групи ХТ-16-2 (куратор Єніна Л.І.) за допомогою фото-, відеоматеріалів та через цікаві доповіді ознайомили з правами та обов’язками кожної особистості.

 

 

Запрошені студенти гр. ХТ-17-2 (куратор Авер’янова Н.М.), гр. ХТ-18-3 (Лисенко Н.П.),завідувач технологічним відділенням Кучеренко М.В. та методист технікуму Лисенко В.С. із зацікавленістю слухали про історичні віхи цього дня, про активну пропаганду ідей рівноправності, соціальної відповідальності та взаємодопомоги, про механізми досягнення безпеки в суспільстві й зусиллях світового співтовариства щодо виховання підростаючих поколінь у дусівзаємоповаги та взаєморозуміння.

 

 

Усі присутні відзначили важливість проведення таких заходів для підростаючого покоління, оскільки знати свої права – значить бути захищеним!

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ