Події

 

Круглий стіл на базі Науково-методичного центру ВФПО

 

12 листопада 2021 року члени структурного підрозділу навчальної роботи взяли участь у засіданні круглого столу завідувачів відділень зі зі спеціальностей 071"Облік і оподаткування", 073"Менеджмент", 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" закладів фахової передвищої освіти на тему «Педагогіка співробітництва в умовах цифровізації освітнього процесу». Ініціатором заходу виступив «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти». Під час засідання обговорювались нагальні питання, які є дуже актуальними для організації освітнього процесу, а саме:

 

- «Електронні освітні ресурси в професійній діяльності педагога»;

- «Інформаційно-комунікаційні технології в освітньому середовищі закладів освіти»;

- «Підготовка електронних освітніх ресурсів у коледжі та методичного забезпечення спеціальності».

 

 

Під час заходу, учасники мали змогу обговорити нові стандарти фахової передвищої освіти та дієву систему оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти, поділитись напрацюваннями у створені електронних підручників та власних сайтів, застосуванні різноманітних електронних платформ для навчання у дистанційному форматі.

 

Круглий стіл був покликаний стимулювати позитивні зміни у організації освітнього процесу у сучасних реаліях, удосконалити навички використання інформаційно-комунікаційних технологій та електронних ресурсів в освітньому середовищі. Захід виявився дуже корисним, спікери надали вичерпні відповіді на актуальні питання сьогодення.

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ