Події

 

Відео-конференція - презентація діяльності студентського парламенту

 

Цьогоріч, як завше, першокурсники з особливим трепетом та завзяттям намагаються поповнити лави членів студентського парламенту Криворізького державного комерційно-економічного технікуму і саме для них 12 листопада 2020р. в дистанційному форматі відбулася відео-конференція - презентація діяльності органів студентського самоврядування.

 

 

Захід відкрила заступник директора з ВР Хомяк О.А., яка привітала всіх, хто приєднався до онлайн – зустрічі, з Міжнародним днем студентів та 20-річчям студентського парламенту КДКЕТ, ознайомила з його славною історією та багаторічними досягненнями, структурою організаційних взаємозв’язків з адміністрацією, педагогічним колективом за напрямками роботи та механізмом функціонування студентського парламенту в цілому. У рамках роботи конференції віце-спікер (Луців А.) та керівники департаментів студпарламенту (Третяк А., Маслякова А., Приходцева К., Босенко Є., Чернуха А., Сивокінь Р.) разом з соціальним педагогом технікуму Морозовою Ю.Ю. ознайомили учасників з особливостями діяльності кожного з шести департаментів. У конференції взяли участь 30 здобувачів освіти нового набору, які за результатами виборної компанії вересня-жовтня 2020р. стали кандидатами від своїх академічних груп.

 

 

 

За результатами конференції всі кандидати, згідно власних уподобань ,обрали собі для роботи та проходження у парламентській школі кандидатського стажу окремий департамент. Майже місяць новачки будуть випробовувати свої лідерські, творчі, організаторські здібності, а по закінченню отримають почесне право прийняти присягу члена студентського парламенту КДКЕТ.

 

 

 

Тож, побажаємо успіхів та наснаги новій когорті кандидатів у члени студентського парламенту.

 

Інформаційний департамент

студентського парламенту

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ