Події

 

Всесвітній День якості

 

Щороку, у другий четвер листопада відзначається Всесвітній день якості. Ініціатори цього свята мали на меті привернути увагу суспільства до неналежної якості товарів та послуг та гідно відзначити тих, хто щодня вибудовує та підтримує довіру до своїх товарів.

 

Студенти - волонтери груп ПТБ-18-1, ПТБ 20-3 та ПТБ-19-2 Криворізького державного комерційно - економічного технікуму та викладачі Захарченко Т.Й. та Осадча І.А. долучились до цієї світової ініціативи шляхом проведення Інтернет - конференції «Влада, бізнес, споживач: до високої якості життя разом!» в рамках роботи професійного клубу «Споживач та ринок».

 

Після короткого знайомства з історією громадянського руху, досвідчені студенти-волонтери розповіли аудиторії про маркетингові хитрощі продаж, а в рубриці «Не низькі знижки» - за що насправді платить споживач в супермаркетах.

 

 

Під час перегляду спеціально підготовленого відео, на конкретних і дуже показових прикладах, всі учасники конференції побачили, як досить просто можна маніпулювати свідомістю та гаманцями покупців.

 

В рубриці «Голосуємо гривнею за…» студенти-учасники конференції, поділилися враженнями про якість товарів та рівень обслуговування в торговельних підприємствах міста.

 

Судовий експерт з якості Криворізького представництва Дніпропетровської торгово-промислової палати, випускниця КДКЕТ, Лабунська О.В. безпосередньо на робочому місці приєдналась до конференції і провела майстер-хаб з експертизи товарів, ознайомила студентів з власною судовою практикою, дала відповіді на запитання студентів та гостей заходу.

 

Питання та відповіді, відстоювання власних точок зору, нові знання - ось результат цього цікавого та насиченого заходу!

 

Організатори конференції - викладачі Захарченко Т.Й та Осадча І.А. впевнені, що подібні заходи підвищують загальну та фахову інформованість студентів, споживацьку грамотність та культуру, сприяють поглибленню та закріпленню у студентів знань з професійноорієнтованих навчальних дисциплін.

 

ВІДЕО

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ