Події

 

СИСТЕМА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ: ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТ

 

Якість надання освітніх послуг є одним з пріоритетних напрямків роботи педагогічного колективу Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно – ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум).

 

В період з 10 вересня по 12 жовтня 2021 р. в рамках заходів, покликаних підвищити якість освіти, викладачі коледжу пройшли онлайн-курс «Управління якістю освіти в школі», ініціаторами створення якого виступила Державна служба якості освіти за підтримки ініціативи «Система забезпечення якості освіти». Даний напрямок впроваджується в роботу закладів освіти в межах проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), що реалізується компанією Alinea International та фінансується Урядом Канади.

 

 

Курс мав на меті не тільки отримання ґрунтовних теоретичних знань (лекцій, додаткові матеріали та ресурси, ментальні карти), але й відпрацювання практичних навичок. Крім того, учасники мали змогу обговорити з колегами складні питання, пов`язані з побудовою у закладі дієвої системи забезпечення якості освіти. Після успішного закінчення курсу,всі учасники отримали сертифікати.

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ