Події

 

Турнір з міні-футболу «Золота бутса-2021!»

з нагоди Дня козацтва та Дня захисника України

 

12 жовтня 2021р. в Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно – ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум), продовжились заходи з циклу святкових подій, приурочених до Свята Покрови Божої Матері, Дня українського козацтва та Дня захисника України.

 

Так, із дотриманням всіх протиепідемічних заходів, цей день запам’ятався юнакам участю в турнірі з міні-футболу «Золота бутса-2021!», який відбувся у спортивній залі освітнього закладу.

 

У турнірі взяли участь чотири команди хлопців, між якими відбувся запеклий спортивний двобій, що довів справжню чоловічу незламність і козацьке завзяття у досягненні першості. Юнаки випромінювали бадьорий командний дух, очі наших спортсменів світилися радістю та жагою перемоги.

 

 

 

 

Переможцем турніру стала команда «Puma» (юнаки гр. ХТ-19-2, капітан Кіртока Василь), почесне ІІ місце посіла команда «Слон» (збірна юнаків І курсу, груп ПТБ-21-1 та ХТ-21-2 капітан Недогарський Данило), ІІІ місце дісталося команді «Пітарда» (юнаки гр.ХТ-21-4, капітан Новостройний Микита) та номінацію «Жага до перемоги» виборола команда «Ельпримачі» (збірна юнаків ІІ курсу груп ХТ-20-2, РС-20-1, капітан Янчевський Ілля).

 

 

Всі учасники турніру були нагороджені грамотами та солодкими призами. Захід закликав пам’ятати про своє здоров’я, піклуватися про нього, займатись спортом і жити в гармонії та щасті!

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ