Події

 

Турнір з міні-футболу «Золота бутса-2020»

 

12 жовтня 2020р. в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі, продовжились заходи з циклу святкових подій приурочених до Свята Покрови Божої Матері, Дня українського козацтва та Дня захисника України.

 

Так, із дотриманням всіх протиепідемічних заходів, цей день запам’ятався юнакам – КДКЕТівцям участю в турнірі з міні-футболу «Золота бутса-2020», який відбувся у спортивній залі освітнього закладу.

 

У турнірі взяли участь три команди хлопців, між якими і відбулася запекла спортивна боротьба, що продемонструвала справжню чоловічу незламність і козацьке завзяття у досягненні першості. Учасники мали бадьорий та запальний настрій, очі наших студентів випромінювали щиру радість та позитивні емоції.

 

 

Так, переможцем турніру, завдяки пробиття пенальті, стала команда «Слон» (юнаки гр.ХТ-19-1, капітан Німечик Віталій), ІІ місце посіла команда «Юність» (збірна юнаків І - ІІ курсів, капітан Павленко Данило) та почесне ІІІ місце виборола команда «Драйв» (юнаки гр.ХТ-20-2, капітан Лашкул Роман).

 

Всі учасники турніру були нагороджені грамотами та солодкими призами. Це маленьке свято спорту, здоров’я і життєлюбства принесло море задоволення і бравим гравцям і небайдужим вболівальникам, адже в здоровому тілі – здоровий дух і бажання йти вперед, до нових рекордів!

 

Прес-центр

інформаційно-творчого проекту «КДКЕТTime»

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ