Події

 

Дванадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» і

виставка освіти за кордоном «World Edu»

 

 

12-14 жовтня 2020 року відбулася Дванадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» і виставка освіти за кордоном «World Edu» у змішаному форматі (онлайн, дистанційно, заочно).

 

Організатори виставки - Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

 

Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» - ефективна національна локація, яка, не дивлячись на обставини пандемії та карантину, об’єднала й згуртувала всі ланки освіти задля презентації інноваційних розробок, нових освітніх технологій, популяризації й обміну кращим досвідом науки й освіти, засобів навчання, інноваційних програм і рішень для освітнього процесу.

 

Виставка була представлена 328 учасниками, серед яких: заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи, закордонні заклади освіти, органи державного й регіонального управління, місцевого самоврядування, заклади професійної освіти, навчально-методичні центри професійної освіти, освітні портали тощо.

 

Обговорення проблем інноваційного розвитку освіти відбулося в онлайн форматі на 60 конференціях, презентаціях, семінарах, круглих столах, майстер-класах за участю практичних працівників галузі освіти, керівників, науковців, провідних фахівців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», виробників і постачальників засобів навчання.

 

 

В цьому форматі 3 робочі дні працювали і викладачі циклової комісії торгівлі та підприємництва: Константінова Н.В., Захарченко Т.Й., Галямар В.О., Біла І.В., Осадча І.А. За цей час викладачі взяли участь в обговоренні на дискусійних платформах за наступними темами: «Інноваційні процеси в освіті як умова просування освітньої реформи в Україні», «Нові можливості особистісного розвитку успішного випускника сучасного закладу освіти», «Освітній виклик – дистанційне навчання», «Типологічний підхід до вирішення задач розвитку креативності в педагогічній роботі», «Інноваційні виховні технології у теорії і практиці сучасної освіти», «Цифрова трансформація університету: ключові орієнтири» тощо.

 

 

В рамках засідання циклової комісії, колеги обмінялися отриманим досвідом в ході Виставки.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ