Події

 

Історичний квест: «Слава українського козацтва»

 

Сьогодні, 10 жовтня 2018 року, напередодні святкувань Дня Покрови, Дня українського козацтва та Дня захисника України, у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбувся історичний квест «Слава українського козацтва», організований для студентів-першокурсників викладачами соціально-гуманітарних дисциплін.
Захід мав на меті долучитиcя до традицій українського народу пригадати події виникнення такого історичного явища як козаччина, вшанувати захисників України, які на сході країни, не шкодуючи власних сил та життя, і зараз оберігають наш спокій.

 

 

Розпочався захід із відвертої розмови на хвилюючі життєві теми, адже на святі був присутній колишній викладач історії Криворізького державного педагогічного університету, учасник бойових дій у зоні проведення АТО Олександр Володимирович Косіненко, який познайомив присутніх із буднями солдат на передовій, зачитав приємні слова із листа-оберега від дітей, якого завжди носить коло серця і який краще від бронежилета колись рятував його в бою.

 

Разом із маршрутними листами із рук справжнього козака-українця Олександра Володимировича, учасники отримали і приємні слова-настанови на перемогу в квесті.

 

 

 

У ході гри на учасників чекали різноманітні завдання: пригадати якомога більше українських прислів’їв, приказок, загадок, видатних історичних постатей, історію Запорізької Січі, що дало змогу проявити ерудованість та винахідливість кожної команди. За результатами змагань найактивніші будуть винагороджені грамотами.

 

 

Також у цей день відбулося покладання квітів до меморіальної дошки Іллі Гайдука - загиблого студента-кдкетівця, сотника Інгулецької паланки війська Запорозького низового Іллю Гайдука.

 

Дійство, що сьогодні відбувалося, не залишило байдужим жодного серця. Піднесені емоції єднання з історичним корінням, почуття патріотизму, пронизали серця нашої молоді, надихнувши на власні досягнення, перемоги, бажання залишити славетний слід в історії своєї країни та народу.

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ