Події

 

Тиждень циклової комісії загальнотехнічних дисциплін

 

 

У Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі завершився напружений і багатогранний Тиждень циклової комісії загальнотехнічних дисциплін, який залишив у пам’яті студентів приємні спогади від цікавих й нестандартних заходів й зустрічей.

 

Викладачі циклової комісії підготували спеціальний репортаж з тижня, який дозволить ще раз згадати яскраві та позитивні миті подій.

 

8 квітня в вестибюлі технікуму була організована виставка – парад методичних надбань викладачів комісії та професійних перемог.

 

Напередодні проведення Тижня студентки групи ХТ-17-2 Бабенко Інна (науковий керівник Шишкіна Л.О.) та студентка групи ГС-18-1 Малиця Варвара (науковий керівник Озеряник Л.Г.) взяли участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «ЕкоБіоХім – 2019», яка проходила у м. Дніпро.

 

Студентки були нагороджені сертифікатами та їх роботи опубліковані в збірнику «ЕкоБіоХім – 2019».

 

 

Викладачі хімії Позняк Є.О. та Шишкіна Л.О. створили WorkShop хімічну зону «Знайома незнайомка» для студентів ІІ курсу технологічного відділення. Викладачі хімії зробили добірку хімічних дослідів, які показали, що наука - цікава річ, і варто нею займатися.

 

 

Викладачі фізичного виховання організували та провели квест «Спортивна молодь КДКЕТ». У заході взяли участь команди груп І курсів, які миттєво поринули в світ змагань.

 

 

9 квітня в вестибюлі технікуму всім бажаючим було запропоновано взяти участь у вікторині «Спортивний серпантин», яку підготували викладачі фізичного виховання Моцієнко Л.М. та Яковенко І.С.

 

Студенти мали змогу показати свої знання, а також проявити кмітливість.

 

 

Наступні заходи дня були присвячені науці, її таємницям і загадкам.

 

Так викладачем фізики Авер’яновою Н.М. було проведено STEMroom «Наукове асорті» в якому взяли участь студенти груп ОБ-18-1, ХТ-17-2.

 

Під час заходу, присутні не просто знайомились з напрямами розвитку точних наук та інженерії, а в цікавій та доступній формі вчились реалізовувати їх на практиці.

 

 

А під керівництвом викладач хімії Позняка Є.О, відбулося виїзне навчально-експериментальне заняття на тему: «Дослідження якості харчових продуктів».

 

Студенти ознайомилися із сучасним обладнанням для визначення якості продукції та безпосередньо взяли участь у дослідженнях.

 

 

10 квітня, в цей день панувала навчальна дисципліна «Устаткування в ЗРГ» (викладач Зубченко Н.О.). І знову нестандартний підхід до організації навчального заняття. Професійно-орієнтоване заняття на тему «Використання сучасних видів устаткування у світі новітніх технологій»відбулося в сучасному закладі ресторанного господарства «Любов та голуби». Су-шеф закладу Артем’єв В. (до речі випускник нашого технікуму) змістовно, професійно ознайомив студентів груп ХТ-17-1, ХТ-17-2, ХТ-18-1с з сучасним обладнанням. Поділився професійними секретами з майбутніми фахівцями.

 

 

Щорічно Зубченко Н.О. проводить професійно-навчальний конкурс «Знавець устаткування ЗРГ-2019» серед студентів груп ІІІ курсу технологічного відділення.

 

Кожного разу зростає рівень підготовки учасників до проведення конкурсу, їх фахова майстерність та творчий потенціал. За результатами конкурсу призові місця розподілилися наступним чином:

 

І місце – групи ХТ-17-3, капітан Шпаченко Анастасія.

ІІ місце – група ХТ-16-2, капітан Лінова Ольга

ІІІ місце – група ХТ-16-1, капітан Шевчук Ольга.

ІV місце – група ХТ-16-1, капітан Письменний Богдан.

 

 

11 квітня. Розпочався цей день дайджест-заняттям (мікс географії та екології) «Промислове Криворіжжя, його могутність та велич», яке організували викладачі загально-технічних дисциплін Заворотня А.В. та Озеряник Л.Г. для студентів першого та другого курсів. Заняття відбулося в унікальному та неординарному музеї підприємства ПАО «АрселорМіттал Кривий Ріг».

 

 

Далі естафету прийняв студентський турнір «ZdraVoFest – 2019». Це свято краси, молодості та здорового способу життя.

 

Турнір проходив серед груп нового набору. Небайдужі активні студенти зібралися під гаслом «Молодь обирає життя».

 

 

Крапку перемоги в цей день поставили наша збірна дівчат з волейболу (тренер Шкурко В.В.), які в нелегкій боротьбі посіли почесне ІІІ місце в обласних змаганнях. (м. Дніпро).

 

 

12 квітня в рамках роботи клубу «Еврика» в КДКЕТ, викладачем Авер’яновою Н.М. для студентів студенти гр. РС-18-1, з метою підвищення обізнаності студентів про небезпеки, які існують в Інтернеті та шляхи їх подолання, було проведено тренінг: «Як не заблукати в павутині Інтернету?».

 

 

В бібліотеці відбувся захід – бліц-інтерв’ю з успішною людиною «Шлях до успіху» (організатор Зубченко Н.О.). На захід були запрошені фахівці мережі сімейних пекарень та кав’ярень Франс.уа – регіональний менеджер Ноженко Марина та випускниця КДКЕТ і ДОНДУЕТ – регіональний технолог хлібопекарського виробництва Дімочко Оксана.

 

Зустріч нікого не залишила байдужими, студенти були вдячні запрошеним гостям за змістовну і відверту розмову.

 

 

Вже стало традицією в рамках тижня проводити виставку-конкурс плакатів з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності» (викладач Заворотня А.В.) Тематика цьогорічного конкурсу – «Лихо в урбанізованому середовищі». Через влучні образи студенти показали всю глибину трагедії, яка може статися, якщо людство своєчасно не зупиниться.

 

Робота групи ХТ-18-3 заслужила особливої уваги і була відмічена грамотою.

 

 

Протягом Тижня працювали рухливі перерви, які організували викладачі фізичного виховання. На перервах всі охочі мали можливість позмагатися у силі, спритності, винахідливості, сміливості, відважності, і звісно ж, витривалості.

 

 

Тиждень завершився, та розуміння важливості і цікавість студентів до дисциплін загальнотехнічного циклу залишилась і, безсумнівно, посприяє в подальшому більш глибокому та якісному їх вивченню.

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ