Події

 

Бліц-інтерв’ю з успішною людиною «Шлях до успіху»

 

12 квітня 2019 року в бібліотеці Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбувся захід – бліц-інтерв’ю з успішною людиною «Шлях до успіху» (організатор Зубченко Н.О.) На захід були запрошені фахівці мережі сімейних пекарень та кав’ярень Франс.уа – регіональний менеджер Ноженко Марина та випускниця КДКЕТ і ДОНДУЕТ – регіональний технолог хлібопекарського виробництва Дімочко Оксана.

 

Успішна людина – успішна у всьому, так без перебільшення можна сказати про двох тендітних жінок, які забезпечують і контролюють роботу даної мережі у нашому регіоні.

 

Студенти мали можливість переглянути відеоролик про роботу підприємства Франс.уа, де вони побачили як вправно, за декілька рухів, з’являються запашні та смачні шедеври, дізнатися з чого все починалось.

 

Ноженко Марина розповіла про історію походження назви, як виявилось, на честь нашого відомого поета, письменника І.Я.Франка. Молоді було цікаво почути про її шлях у професію – від офіціанта до регіонального менеджера.

 

Студенти ставили безліч різних запитань, більшість яких носили професійний характер, але лунали і особистісні питання, щодо хобі, відпочинку, вільного часу.

 

Присутні поринули у атмосферу вільного спілкування, було цікаво, адже успішна людина поруч, її можна почути, запитати, доторкнутися до невідомого, і кожен мав можливість уявити себе в майбутньому потрібним на власній професійній стежині.

 

Зустріч нікого не залишила байдужими, студенти були вдячні запрошеним гостям за змістовну і відверту розмову.

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ