Події

 

Круглий стіл "Діяльність юридичних клінік м. Кривого Рогу"

 

12 квітня 2018 року у бібліотеці-філії № 11 пройшов круглий стіл "Діяльність юридичних клінік м. Кривого Рогу". Захід відбувся завдяки результативній співпраці між центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги міста, юридичними клініками закладів вищої освіти та громадськістю.

 

 

У стінах бібліотеки зібрались представники ВНЗ Криворіжжя, керівники юридичних клінік КЕІ та "Соломон". Також до круглого столу долучилися члени клубу "Сила закону" Криворізького державного комерційно-економічного технікуму (керівник клубу Йорж Ю. В.).

 

 

 

Серед питань, які розглядались під час круглого столу — робота юридичних клінік та інтерв'ювання клієнтів, булінг в учнівських колективах, проблеми учасників АТО. Як зазначили присутні на заході представники закладів вищої освіти та громадськості, булінг - актуальна проблема сьогодення, вирішення якої потребує консолідації зусиль усіх інституцій.

 

Нагадуємо, що в Кривому Розі працюють Перший та Другий криворізькі місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги (вул. Качалова, 2, просп. Героїв-підпільників, 1а) та Криворізьке бюро правової допомоги (вул. Станіслава Конткевича, 37).

 

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0 (800) 213 103 (цілодобово та безкоштовно).

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ