Події

 

Інтелектуальний квіз (Quiz Time) «Школа етикету» для школярів

 

12 березня 2021 у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі) було проведено інтелектуальний квіз (Quiz Time) «Школа етикету» з елементами майстер-класу для учнів 9 класу Криворізької гімназії №97.

 

 

Викладачі Пислиця А. І., Заіка О. А. та майстер виробничого навчання ПТП Резниченко А. А. розкрили для потенційних абітурієнтів особливості підготовки фахівців кожної зі спеціальностей коледжу та організували екскурсію-ознайомлення з матеріальною базою навчальних кабінетів, лабораторій, бібліотеки, кабінету інформаційних технологій та можливостями навчально-виробничої майстерні «Богема».

 

 

Учні завітали на пізнавально-розважальний квест до свята Масляної від студентів технологічного відділення, яке щороку відзначається за тиждень до Великого Посту.

 

 

В навчальному барі коледжу для запрошених були проведені тренінги зі складання серветок різними способами та сервірування столу, в яких учні взяли активну участь.

 

 

«Родзинкою» зустрічі став майстер-клас з елементами дегустації по приготуванню безалкогольних коктейлів. Для закріплення отриманих знань гостям було запропоновано відповісти на питання вікторини «Цікавий асортимент барного інвентарю та посуду».

 

 

Всі присутні отримали смакову насолоду та заряд хорошого настрою. Захід був проведений з дотриманням всіх карантинних вимог.

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ