Події

 

Всеукраїнський бізнес-турнір «Стратегія фірми-2019»

 

Студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму вже не перший рік активно беруть участь в наймасштабнішому в Україні бізнес-турнірі з управління компаніями.

 

З 19 лютого 2019 року успішно стартував VI Всеукраїнський бізнес-турнір «Стратегія фірми-2019» відбірковий етап всіх зареєстрованих в студентській лізі, а це 763 студенти з усіх регіонів України запекло боролися за першість своїх компаній.

 

12 березня підведені підсумки гри, активними учасниками стали Вознесенський Д., Шевчук О. (гр. ХТ-16-1), Орлова А. (гр. ОБ-18-1) Бірючинська К. (гр. ОБ 17-1), а до списку переможців півфіналістів Турніру увійшла команда КДКЕТ: Скосарева Д., Письменний Б. (гр. ХТ-16-1), Тикоцька С., Молчанова О. (гр. ОБ-18-1), Близнюк А. (гр. ОБ-17-1) під керівництвом викладача обліково-економічних дисциплін Єгорової О.М.

 

 

Хтось продемонстрував мислення справжнього бізнес-лідера, вивівши свою компанію на десятки позицій уперед. Комусь було значно складніше і, можливо, результат став не настільки блискучим, як хотілося б. Але навіть ті, студенти, які не пройшли у півфінал, набули значного досвіду. Практичні вміння й навички – найцінніший капітал у підприємництві, яким можна скористатися завжди. І не лише у програмі-симуляторі, а, що найголовніше, в реальному житті.

 

 

У дистанційних онлайн-змаганнях кожен учасник, який спробував себе в ролі керівника виробничого підприємства, зробив суттєвий крок до майбутнього професійного успіху, а 265 півфіналістів упевнено рухаються вперед, до всеукраїнського визнання своїх ділових талантів, призів і винагород. Хто з них пройде у фінал, буде відомо 2 квітня 2019р.

 

«Стратегія фірми» – унікальний бізнес-турнір, який дозволяє кожному відчути себе у кріслі керівника виробничого підприємства та навчитися вести бізнес на практиці.

 

Не менш важливо й те, що турнір допомагає всім бажаючим студентам технікуму у підвищенні професійної кваліфікації та розвитку прикладних економічних компетентностей. Комп’ютерна бізнес-симуляція ViAL+, в якій проходить «Стратегія фірми», реалістично моделює українське ринкове середовище. Участь у турнірі – не лише можливість кожному студенту будь-якої спеціальності, проявити свої ділові якості та здобути цінні призи від організаторів і спонсорів. Це шанс отримати знання, уміння й навики для ведення власної справи в реальному житті.

 

Вболіваймо за майбутніх бізнес-лідерів «Стратегії фірми-2019»!

http://kint.com.ua

 

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ