Події

 

Цикл тренінгів

 

Протягом січня-березня 2019 року у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі в рамках роботи «Школи лідерства» психологічною службою було проведено цикл тренінгів cеред студентів першого та другого року навчання за темами: «Лідер і лідерство», «Основи ефективного лідерства», «Мистецтво спілкування».

 

 

Метою стало розширення уявлень про лідерство, як засоби організації та управління малою групою, активізація власного потенціалу, розвиток сукупності умінь самоуправління, управління іншими людьми в процесі спілкування.
В ході занять студенти з задоволенням виконували завдання в малих групах з використанням активних командних вправ, рухливих розминок.

 

Завдяки тренінговим вправам слухачі мали можливість оцінити свої лідерські схильності, відчути перевагу й труднощі позицій керуючого колективом, визначити для себе свої сильні та слабкі сторони в тих чи інших ситуаціях, оволодіти мистецтвом спілкування і техніками впливу задля згуртування групи.

 

 

Учасники переконались в тому, що ті зміни, які відбуваються в суспільстві потребують від керівника молодіжного середовища розвитку особистісних якостей, гнучкості, аналізу ефективності лідерських надбань в процесі взаємодії, готовності збагачувати та оновлювати свої знання й уміння, глибоко осмислювати свої недоліки та професійні досягнення, приділяти увагу особистісному розвитку.

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ