Події

 

Цикл тренінгів «Мотиваційна криза. Засоби подолання»

 

З 4 по 12 лютого 2020 року в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі, з метою профілактики суїцидальної поведінки серед молоді та розуміння мотиваційного здоров’я особистості зі студентами нового набору 2019-2020 н. р. практичним психологом КДКЕТ Горбенко К.І. був проведений цикл тренінгів та просвіта «Мотиваційна криза. Засоби подолання».

 

Під час тренінгу студентам було доведено, що людина в своєму житті переживає кризи не один раз. Сама болюча криза- це екзистенційна криза та криза ідентичності людини, що часто запускає суїцид. Суїцид-це фатальна помилка вбивства душі, через нерозуміння себе і того, що нами живе в перехідний період мотиваційної кризи. Життя людини- це найвища цінність, а криза- це перехід, який дає можливість напрацювати досвід розвитку для майбутнього етапу життя.

 

 

У ході заходів розглянуті шляхи розвитку мотиваційної кризи, засоби подолання, формування нового домінуючого мотиву життя і нової мотивації. Дуже цінним у зворотному зв’язку, при спілкуванні зі студентами, відчувалось розуміння, що криза- це процес життя, через це необхідно пройти кожному для росту душі, знайти конструктивний шлях її подолання, напрацювати психологічну гнучкість, компенсувати негативні особистісні переживання, використовуючи методи зняття психологічної напруги, сформувати позитивні цілі перспектив життя і завжди пам’ятати: «Вихід завжди є!!!»

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ