Події

 

Інтелектуально-розважальне шоу «Де є любов, там є життя»

 

12 лютого 2020 року напередодні свята всіх закоханих в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулася свято - інтелектуально-розважальне шоу «Де є любов, там є життя» (у рамках спільної роботи гуртка знавців іноземної мови «Ерудит», «Сервіс - клуба» та студентського театру «Меркурій»).

 

 

 

Гості свята мали чудову нагоду познайомитися з традиціями та звичаями свята кохання - Дня Св. Валентина, поринути у романтичний світ поезії та музики, адже кохання – це саме світле та дивовижне почуття, яке надихає та окрилює. Учасники театралізованого свята мали можливість спілкуватись не лише рідною та англійською мовами, а й мовою кохання.

 

 

 

 

«Я тебе кохаю...». Різні віки, різні мови... все різне. Єдине — кохання. Кохання — вогонь і лід, поезія і проза. Любов — джерело творчого натхнення багатьох поколінь.

 

Родзинкою» заходу став батл між командами хлопців та дівчат, під час якого вони намагались довести один одному, хто розумніший, спритніший та креативніший.

 

 

 

 

 

Конкурси інтелектуально-розважальної програми були спрямовані дати відповідь на одвічне питання «Що таке кохання?» Одним воно дарує крила, надихає на високі вчинки — і вони стають героями, здійснюють подвиги заради коханої; іншим приносить натхнення — і з'являються присвячені лише тій єдиній людині твори мистецтва, які стають справжніми перлинами у творчій скарбниці всього людства.

 

 

 

 

 

Весела, невимушена, емоційно-жвава атмосфера конкурсів подарувала всім присутнім море задоволення, прекрасний настрій та наснагу на весь день.

 

Подібні заходи викликають щире захоплення у студентів та викладачів, заохочують до подальшого осягнення культур і мов європейських країн, надихають на проведення майбутніх зустрічей.

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ