Події

 

Конкурс студентських та учнівських робіт «Революція Гідності»

 

12 лютого 2019 р. в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбувся конкурс студентських та учнівських робіт «Революція Гідності». Захід, організований викладачами комісії соціально-гуманітарних дисциплін Василиненко Н.Б. та Демарецькою Т.І. мав на меті вшанування пам’яті про героїв Небесної Сотні,збереження та донесення до студентів об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, активізації досліджень різних аспектів Революції Гідності, популяризації уроків, досвіду та цінностей Майдану, виховання патріотичної свідомості молоді.

 

 

Під час заходу ведучі зробили невеличкий огляд подій, які відбувались на Майдані під час Революції Гідності. Перегляд документальних відеосюжетів переніс присутніх у той буремний час, а виступи учасника Криворізького Майдану В. Лисенка та учасника подій на Майдані в Києві А. Доренка, надали натхнення конкурсантам та всім присутнім.

 

 

 

У своїх пошукових роботах доповідачі: Кристина Бірючинська, Антоніна Близнюк(гр. ОБ-17-1),Діана Троцька (гр. ПТБ-18-1, Наталья Козацька (гр. ГС-18-1), Дарья Масюк (гр. ПТБ-16-1), Діана Бурмак (гр. ХТ-18-2), Анастасія Третьяк (гр. ОБ-18-1), Аліна Козар, Анастасія Мухіна (учениціКЗШ 87 та 68), розкрили події, які відбувались на Майдані в різні часи його діяльності – формування, мирної акції, побиття студентів, «чорного вівторка», загибелі перших майданівців, «кривавого четверга», діяльності журналістів, представників уряду, українських партій та організацій.

 

 

 

 

Зустріч нікого не лишила байдужим, всі учасники перейнялися співчуттям і глибокою повагою до справжніх синів України, які ціною власного життя виборювали наше гідне майбутнє.

 

 

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ