Події

 

Третя Всеукраїнська інтернет-конференція

 

 

12 січня 2019 року з метою популяризації провідних сучасних методик та практик , що сприяють розвитку креативного мислення у студентів та викладачів, проходила Третя Всеукраїнська інтернет-конференція «Сучасні освітні тенденції: технології та інструменти розвитку креативного мислення». До участі в роботі, якої залучилися й наші викладачі - Лисенко В.С., Василиненко Н.Б., Шишкіна Л.О. та Йорж Ю.В.

 

Спікерами даного заходу виступили фахові науковці та викладачі-практики з найпрестижніших закладів освіти нашої держави, котрі ознайомили учасників з основними аспектами даної проблеми та наочно продемонстрували власні методики формування креативної особистості в процесі навчання.

 

Всі учасники конференції отримали безцінний новий досвід, що на нашу думку дасть змогу в подальшому продовжити процес педагогічного самовдосконалення й творчого пошуку. Окрім цього організаторами заходу було відзначено всіх учасників відповідними свідоцтвами.

 

 

Вважаємо, що участь у такого роду науково-методичних заходах свідчить про стійкий інтерес та бажання наших колег залучатися до Всеукраїнської спільноти педагогів-інноваторів, які цікавляться сучасними освітніми тенденціями, прагнуть до саморозвитку та шукають нові оригінальні шляхи формування креативної компетентності студентів.

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ