Події

 

Інформаційно-просвітницька кампанія з нагоди Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства

 

В Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі продовжується просвітницько-інформаційна кампанія з нагоди Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства, метою якої є підвищення обізнаності з даної теми. Так, 11 грудня 2020 року, в рамках роботи соціально-психологічної служби практичним психологом О.О.Дуплій було організовано лекцію зі статевого виховання «Сексуальна освіта – свідома молодь» для здобувачів освіти І курсу груп ПТБ-20-1 та ХТ-20-1.

 

 

Для надання корисної та важливої інформації у новітній і цікавій формі було запрошено провідного тренера з сексуальної освіти, психолога-сексолога, автора і ведучу тренінгів та освітніх програм, засновницю студії розвитку «АтмАсфера» - Ольгу Урясьєву, яка спеціалізується на темах, пов’язаних зі статевим розвитком і сексуальними стосунками на основі наукової, реальної та об’єктивної інформації і надає змогу молоді осмислити власні ціннісні орієнтири й погляди, а також набути навичок ухвалення рішень, ведення діалогу та зниження ризиків, пов’язаних із багатьма аспектами сексуального життя.

 

 

У ході проведення заходу здобувачі освіти мали змогу дізнатися про фізіологічні та психологічні зміни, пов’язані зі статевим дозріванням, про проблеми контрацепції, незаплановану вагітність, ризики інфекційних уражень, питання сексуальної орієнтації, особисту сексуальну безпеку, і, особливо важливо, – що в кожної людини є вибір, і відповідальність за нього лежить лише на ній.

 

 

Студенти ще довго тримали психологиню після лекції, чекаючи отримати відповідь на багато запитань, які студенти напередодні задавали анонімно через скриньку довіри. Це однозначно підкреслює важливість сексуальної освіти, адже знання – це захист і зброя, які майбутні повноцінні члени суспільства використовуватимуть у своєму житті, формуючи нове свідоме середовище.

Практичний психолог О.О.Дуплій

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ