Події

 

Правопросвітництво учнівської молоді:

ефективність та креативність волонтерської діяльності КДКЕТ

 

 

11 грудня 2019 року в рамках Всеукраїнського тижня права та з нагоди Всесвітнього дня прав людини в Центрі дитячої та юнацької творчості «Дружба» відбулася наймасштабніша правопросвітницька подія року – загальноміський Правовий квест для школярів «Я маю право!».

 

Цей грандіозний захід для школярів Кривого Рогу ініціював та вже вдруге організував Криворізький місцевий центр безоплатної правової допомоги разом із численними партнерами.

 

 

Цьогоріч свої зусилля об'єднали небайдужі фахівці більше двох десятків державних та громадських установ! Представники поліції, вишів юридичного спрямування, центрів пробації, судів, громадських організацій та фондів, освітніх закладів та ЗМІ – всі вони єдиною командою створили для школярства захоплююче супер-дійство, яскравий калейдоскоп цікавих квестових завдань, життєво корисної інформаційної та бадьорої розважальної програми. І все це – у правовому форматі!

 

 

Приємно, що вже другий рік одним з найактивніших співорганізаторів квесту визнано Криворізький державний комерційно-економічний технікум. І це не дивно, адже КДКЕТ добре відомий як осередок багатовекторної інформаційно-просвітницької діяльності в т.ч. через активну роботу молодіжного волонтерського руху «Територія студентських ініціатив».

 

І вже вдруге волонтерські міні-проекти «Проблеми соціуму» та «Школа молодого споживача» (викладачі-координатори Константінова Н.В., Біла І.В., Осадча І.А.) дружним гуртом представляли навчальний заклад не тільки через організацію фірмової локації «Захист прав споживачів» із правовою вікториною, експрес-лабораторією споживчих досліджень та «Сортувальною станцією», а і через участь у правовому квесті завзятої команди студентів-першокурсників (дякуємо волонтерам-новачкам групи ПТБ-19-1!).

 

 

Двадцять шкільних квест-команд 8-11-х класів з усіх районів міста змагалися за звання найдопитливіших, найспритніших, найобізнаніших в царині прав дітей. Двадцять три різноманітні тематичні локації від співорганізаторів пропонували їм цікаві, часом карколомні завдання та правопросвітницьку інформацію.

 

Все було динамічно, позитивно, ефективно.

 

 

Як результат маємо:

 

• для технікуму – масштабне профорієнтаційне поле (20 шкіл та вихід через ЗМІ на широку аудиторію); Подяку за активну участь в організації «Правового квесту-2019» та Кубок за зайняте 3 місце у загальноміському конкурсі соціальної реклами «Я маю право!» (номінація «Соціальний плакат» - Акімова Карина, ПТБ-17-1) від Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

• для студентської квест-команди - Диплом учасника Правового квесту та фірмові значки «Право з тобою!» від організаторів системи безоплатної правової допомоги;

• і загалом, для волонтерів-КДКЕТівців - море позитивних емоцій та щиру впевненість у величезній просвітницькій, виховній та мотиваційній ролі подібних заходів. Адже готовність і потребу у молоді захищати свої права варто плекати змалечку.

 

Об'єднуймо зусилля для правопросвітництва і ми змінимо країну на краще!

 

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ