Події

 

ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «ЖИТТЯ ПІД ВЛАДОЮ ЯКОСТІ»

 

Щороку, у другий четвер листопада відзначається ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЯКОСТІ, що покликаний привернути увагу світової спільноти до проблем неналежної якості товарів та послуг, гідно відзначити тих, хто щодня вибудовує високі рейтинги та споживчу довіру до своєї продукції.

 

11 листопада 2021р., з нагоди свята, в рамках роботи професійного клубу «Споживач та ринок» (керівник Осадча І.А.) для студентів та співробітників Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу було проведено Інтернет-конференцію «Життя під владою якості». Організатори – викладачі спецдисциплін циклової комісії торгівлі та підприємництва Осадча І.А., Константінова Н.В., Захарченко Т.Й., а також студенти-активісти волонтерського міні-проекту «Школа молодого споживача» груп ПТБ-19-1 та М-21-1.

 

 

Учасники конференції із цікавістю дізнавалися про проблеми якості та безпеки харчових продуктів; були застережені від маркетингових хитрощів супермаркетів; озброєні сучасним мобільним застосунком Foodstr, що аналізує харчові продукти на наявність шкідливих добавок; вмотивовані до відповідального споживання та життя в стилі «ЕКО».

 

 

Віртуальний майстер-клас від гості заходу, судової експертки з якості Криворізького представництва Дніпропетровської торгово-промислової палати Лабунської О.В., озброїв аудиторію корисними знаннями щодо споживацьких помилок, можливостей та законних прав.

 

 

Рефлексуючи у підсумку, студенти відмітили важливість публічного обговорення проблем якості товарів та послуг, прийняли від організаторів виклик відповідального, обміркованого споживання. Впевнилися, що сумлінне навчання фаху, особиста відповідальність та соціальна активність є запорукою позитивних, якісних змін у багатьох сферах життя молодої людини.

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ