Події

 

Студентський он-лайн конкурс знавців англійської мови у форматі ТЕД

 

9 – 11 листопада 2020 року студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму Троненко Михайло та Полтавець Анна (група РС-20-2) взяли участь у студентському он-лайн конкурсі знавців англійської мови у форматі ТЕД серед здобувачів освіти Північного регіону м. Кривий Ріг, який проходив на базі ВСП "Гірничий фаховий коледж КНУ".

 

Мета конкурсу – створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу, підтримки творчого пошуку, стимулювання інтересу до дослідницької роботи та оволодіння інноваційними технологіями навчання талановитої молоді.

 

До участі у заході було подано 8 конкурсних робіт. Кожний учасник мав цікаво та переконливо розповісти англійською мовою про певну проблему сьогодення, використовуючи сучасні інформаційні технічні засоби.

 

Незвичним та неупередженим було і журі – 60 представників від студентської молоді різних навчальних закладів Кривого Рогу. Студенти І-IV курсів нашого навчального закладу з неабияким інтересом та повною відповідальністю взяли участь у незвичній для них формі роботи. За їх словами, роботи були актуальні, яскраві, творчі. Спікери продемонстрували навички комунікації, достатній рівень знань та вмінь з англійської мови, високий рівень ерудованості.

 

 

За рішенням більшості голосів студентського журі, перемогу у номінації «Найкращий публічний виступ» отримав Троненко Михайло, набравши найбільшу кількість балів (101) з виступом на тему «How Telephones Replaced Books”. Посилання для перегляду.

 

Полтавець Анна з темою "How can you stop the gossip" здобула перемогу у номінації «Відстоювання власної позиції у вирішенні проблеми» (88 балів). Посилання для перегляду

 

Незважаючи на дистанційні умови навчання та перший досвід роботи у форматі ТЕД, студенти нашого навчального закладу вкотре довели, що вони здатні демонструвати високий рівень знань, вмінь, креативу, боротися і врешті – перемагати!

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ