Події

 

Екскурсія на підприємство «Чисте місто»

 

11 листопада 2017 року студенти групи ХТ-17-3 з викладачами природознавчих дисциплін здійснили пізнавально-оглядову екскурсію на підприємство ЗПП «Чисте місто», що спеціалізується на заготівлі, переробці та продажу вторинної сировини.

 

 

Молодь КДКЕТ завжди небайдужа до проблем покращення екологічної ситуації в місті. Студенти з великим інтересом спостерігали, як відбувається заготівля вторинної сировини, здійснюється повна або часткова її переробка та відбувається реалізація продукції.

 

 

В ході зустрічі учасники екскурсії усвідомили необхідність заготівлі вторинної сировини для вирішення екологічної проблеми в нашому місті і часткової фінансової підтримки населення. Студентам та викладачам було презентовано можливості виробничої лінії, яка на очах у вражених спостерігачів миттєво перетворювала паки сировинного поліетилену на величезні рулони новенької яскравої плівки. Кампанія ЗПП «Чисте місто» дарує відходам друге життя.

 

Студенти переконалися, що за рахунок переробки вторинної сировини може зменшитися собівартість випущених товарів, а це знову економія у кожного з нас!

 

 

Наприкінці заходу молодь об’єднала єдина думка: «Збережемо цей світ чистим для майбутніх поколінь!»

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ