Події

 

Національний день дівчат у технологіях

 

11 жовтня 2021 року студентки Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) взяли участь в онлайн – конференції, приуроченій до щорічного святкування Міжнародного дня дівчат у науці. Захід пройшов у рамках проєкту «Трамплін до рівності», що реалізується UNFPA, Міністерством цифрової трансформації України, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Швеції.

 

Дівчата І-ІІІ курсів разом із викладачами STEM дисциплін (Авер’яновою Н.М, Бєлою Л.П., Шишкіною Л.О.) ознайомилися із роботою фахівчинь STEM сфери. Представниці Міністерства цифрової трансформації України, а також провідних технологічних компаній поділилися своїми секретами успіху у сфері технологій та надали цінні поради дівчатам з питань успішної їх реалізації як майбутніх фахівців та подальшого працевлаштування.

 

 

Загалом, щирість та відкритість представниць STEM сфер надихнули дівчат нашого освітнього закладу історіями та стимулювали їх на пробудження інтересу до навчання.

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ