Події

 

Участь у фінальному етапі Міжнародного молодіжного фестивалю соціальної реклами

"Інший погляд" – 2020.

 

 

З 9 по 11 жовтня 2020 року студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму та їх наукові керівники Галямар В.О., Біла І.В., Осадча І.А. взяли участь у фінальному етапі Міжнародного молодіжного фестивалю соціальної реклами "Інший погляд" – 2020. Під час он-лайн трансляції були організовані панельні дискусії, майстер-класи, лекції, ніч соціальної реклами з переглядом робіт конкурсантів та багато креативного й корисного із галузі маркетингу та реклами. Всі учасники з великим захопленням занурилися до рекламного світу і дізналися про актуальні рекламні новинки та сучасні маркетингові методики.

 

 

Фестиваль «Інший погляд» - це молодіжний проект, який триває від червня до жовтня вже 10-й рік поспіль. Мета заходу – розповісти через соціальну рекламу про проблеми молоді з позицій самої молоді, а також відшукати нестандартні, оригінальні ідеї для їх вирішення, залучити молодь до відкритого обговорення та привернути увагу широкої аудиторії до найактуальніших соціально значущих тем.

 

Після багатократних перемог у конкурсах соціальної реклами різних рівнів, у цьому році в Міжнародному фестивалі вперше взяли участь і наші студенти та їх наукові керівники, представивши 21 конкурсну роботу різної соціальної тематики. Найкращі 15 робіт пройшли відбірковий тур та були прийняті до участі у Фестивалі й продемонстровані в рамках ночі соціальної реклами. І хоча роботи не посіли призових місць, можна вважати досягнення студентів значущими, оскільки вони боролися з професійними рекламістами. А це вже значна перемога! Маємо надію, що отримавши цьогорічний безцінний досвід роботи у рамках заходу міжнародного рівня, подальші конкурсні роботи наших студентів посядуть призові місця і будуть втілені у життя командою професіоналів Фестивалю.

 

 

І в рамках гасла цьогорічного заходу «Не будь байдужим - зміни цей світ на краще!» пропонуємо долучатися всім охочим до створення своїх рекламних шедеврів! Можливо саме ваша реклама побачить світ на екранах центральних каналів та на вулицях міст України.

 

Переглянути оботи переможців

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ