Події

 

Святкування Дня Святої Покрови, захисника України та українського козацтва

 

11 жовтня 2019 року у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулися святкові заходи з нагоди Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України та українського козацтва.

 

Приємною новинкою стало те, що святкування розпочалося з самого ранку, перед початком занять. У фойє закладу, аби пригадати славні традиції та поринути в урочисту, піднесену атмосферу, для всіх КДКЕТівців відбулася святково-театралізована міні-програма «Ми роду козацького діти, Землі української цвіт!». Учасники МСТ «Меркурій» у дивовижних образах бравих козаків на чолі з Отаманом, українських дівчат, Покрови, Осені, місяців-сестриць та ведучих нагадали про нетлінні національні цінності, надихнули на оптимізм і віру в майбутнє, створили святковий окрилений настрій.

 

 

 

 

 

 

Напередодні особливих дат не могли не згадати і славних воїнів України, зокрема героя Гайдука Іллю, пам'ять про якого і його побратимів артисти-аматори, а саме Покрова - покровителька захисників та козаки вшанували квітами.

 

 

Першокурсники, котрі взяли участь у дійстві, ділилися щирими емоціями від своїх перших хвилюючих виступів.

 

Окрасою дня став барвистий і щедрий студентський ярмарок «Золота осінь». Кожна група представляла власну концепцію декорування столу і вибору смаколиків. Тут було всього доволі і на будь-який смак: від традиційних українських ласощів до сучасних вигадливих шедеврів. Творчі композиції та їх презентації оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли представники адміністрації, студпарламенту, педколективу.

 

 

 

 

 

 

Захід нагадував справжній український ярмарок, де розважливо походжали козаки та українські господарі з господинями.
Кошти від продажу продукції будуть направлені на допомогу молодшим друзям – вихованцям КЗ «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей».

 

 

 

 

Цього дня патріотичні почуття та прекрасний піднесений настрій охопили кожного, всі присутні отримали заряд позитивних емоцій та щире задоволення від свята.

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ