Події

 

Відкрита виховна година «Незалежний я, незалежна нація!»

 

11 жовтня 2017 року у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі було проведено відкриту виховну годину «Незалежний я, незалежна нація!» (гр. ГО-14-1 куратор Лушнікова О.Ю.), з метою висвітлення соціальної проблеми серед молоді - залежності від шкідливих звичок.

 

 

Під час проведення диспуту, учасники заходу намагалися довести до студентів першого та другого курсів, що куріння в жодному разі не підвищує престиж в очах оточуючих, це перш за все шкода здоров’ю, найбільшою людською цінністю, скарбом, наданою нам природою, без якого не можливе повноцінне та наповнене радістю життя.

 

 

В аудиторії відбувалася справжня баталія, гості брали активну участь у обговоренні болючої проблеми суспільства - тютюнова залежність. Особливо зацікавили учасників заходу фінансові перспективи, що з’являються при відмові від цигарок.

 

 

Закликаємо знайти в собі сили і звернути з дороги, що веде до невиліковних хвороб, передчасної смерті, а також зробити вибір на користь свого здоров’я та майбутніх власних дітей в незалежній Україні!

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ