Події

 

Спортивно-розважальне свято «Sportkvest – 2020»

 

11 вересня 2020 року на подвір’ї Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбулося спортивно-розважальне свято «Sportkvest – 2020» під гаслом «Здорові, креативні, дружні та спортивні!» з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні. У зв’язку з епідеміологічною ситуацією та дотримуючись усіх санітарних вимог, у заході взяли участь тільки студенти нового набору – наймолодші, непосидючі першокурсники.

 

 

 

 

Програма свята складалася з двох частин – урочистої і власне спортивно-ігрової. У першій частині античні боги Афіна та Зевс вітали студентів зі святом, розкрили символіку олімпійських кілець, закликали молодь до перемог і самовдосконалення. Кращі спортсмени технікуму дали урочисту спортивну клятву здобувати першість тільки за принципами чесності і справедливості, задля процвітання і розвитку України. Театралізовані персонажі лікаря Піґулкіна та його помічника торкнули болючу проблему коронавірусу у світі і через запальний студентський реп закликали до оптимізму та здорового способу життя.

 

 

 

 

 

Спортивна частина свята містила цікаві квест-станції, незмінний конкурс з перетягування канату, інтригуючу гру у фанти.

 

 

 

 

 

 

 

 

Традиційно, кожна навчальна група, сумлінно готуючись до спортивного свята, презентувала оригінальні назви команд, девізи та вітання. Палкі гасла вболівальників, конкурс яскравих стіннівок, як завжди, нікого не залишили байдужими. Відтак грамоти і солодкі подарунки звичайно ж знайшли своїх героїв.

 

 

 

 

 

 

Тож незважаючи на загрози і тривогу перед вірусом, жага до перемоги, хвиля позитиву, потужна енергетика, завзяття і азарт зарядили всіх присутніх на впевненість, успіх і відмінні результати. Доброзичлива та привітна атмосфера заходу залишила найкращі враження.

 

 

 

Прес-центр інформаційно-творчого проэкту «КДКЕТTime»

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ